• 636287138127406250_polenov.jpg
  • 636287138209906250_polenov4.jpg
  • 636287138283343750_polenov2.jpg
  • 636287138368343750_polenov3.jpg
  • 636307164594115000_polenov1.JPG

Polenov Vasilij Dmitrijevič

*1844 +1927

Sedící akt

ID Aukce: 378
Olej, plátno, 44 x 30 cm. Fixované na lepence. Signováno vlevo dole. Přiložena restaurátorská zpráva Petr a Šárka Bergerovi. Přiložen znalecký posudek, PhDr. Julie Jančárková, Ph.D. Mimořádná nabídka. Restaurátorskou zprávu a posudek můžete stáhnout v záložce : Ke stažení.
Vyvolávací cena:

900 000 Kč

900 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:02:00

50 000 Kč