• 636334103615292500_jira1.JPG
  • 636334103696073750_jira2.JPG
  • 636334103546542500_jira.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Žena

ID Aukce: 380
Olej, sololit, 100 x 41 cm. Signováno a datováno 1985 vpravo dole. Provenience : z majetku přítele Josefa Jíry.
Vyvolávací cena:

120 000 Kč

130 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:04:00

10 000 Kč

MNV73510 13000020.09.2017 15:42:59
MXO00529 12000021.08.2017 12:03:18