• 636334107419042500_preisign.JPG
  • 636334107589980000_preisig2.JPG
  • 636334107329823750_1preisign.JPG
  • 636334107505917500_preisig1.JPG

Preissig Vojtěch

*1873 +1944

Imprese

ID Aukce: 382
Olej, karton, 26 x 32,5 cm. Signováno vpravo dole. Před rokem 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:06:00

1 000 Kč