Aukce U řeky Karas Karel

Karas Karel

*1892 +

U řeky

ID Aukce: 3829
Olej, deska, 70 cm x 100 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
15 000 Kč