Aukce Zimní motiv Holan Karel

Holan Karel

*1893 +1953

Zimní motiv

ID Aukce: 3830
Olej, plátno, 46 cm x 64 cm. Signováno a datováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
45 000 Kč
45 000 Kč