Aukce Paganini Tichý František

Tichý František

*1896 +1961

Paganini

ID Aukce: 3833
Suchá jehla, papír, 25 cm x 20 cm ve výřezu. Signováno a datováno dole uprostřed. Zaskleno.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
15 000 Kč