Aukce Sombreros Pelc Antonín

Pelc Antonín

*1895 +1967

Sombreros

ID Aukce: 3835
Pastel, papír, 36 cm x 23 cm. Signováno monogramem vpravo dole. Nerámováno. Stav viz. foto.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč