Aukce Zátiší Musil Leopold

Musil Leopold

*1920 +1997

ID Aukce: 3836
Olej, plátno, 80 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč