Aukce Portrét Picasso Pablo

Picasso Pablo

*1881 +1973

Portrét

ID Aukce: 3837
Olejový pastel, papír, 46 cm x 42 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno. Zaskleno muzeálním sklem. Rok 1963. Písemný posudek Museo Picasso A Coruna, Fdo. Francisco Muinos Baqueiro. Posudek je možné stáhnout v záložce : Ke stažení.

Vyvolávací cena
4 800 000 Kč
4 800 000 Kč