Aukce Vize Gärtner Adolf

Gärtner Adolf

*1889 +1937

Vize

ID Aukce: 3838
Olej, plátno, 85 cm x 70 cm. Nesignováno. Po roce 1910. Slavné, mnohokráte vystavované ( NG Praha, MU Olomouc, Krakov.. ) a publikované dílo z autorovi umělecké pozůstalosti. Znalecký posudek Dr. Jiří Lauterkranc. Kompletní informace naleznete v záložce : Ke stažení. Unikátní příležitost zakoupit nejvýznamnější dílo tohoto autora.

Vyvolávací cena
2 500 000 Kč
2 500 000 Kč