Aukce Kout v zahradě Slavíček Antonín

Slavíček Antonín

*1870 +1910

Kout v zahradě

ID Aukce: 3839
Olej, plátno, fixované na kartonu, 31 cm x 21 cm. Značeno vpravo dole : Stradonice 8.VI. 99. Písemný znalecky posudek PhDr. Jana Orlíková. Posudek můžete stáhnout v záložce : Ke Stažení.

Vyvolávací cena
780 000 Kč
780 000 Kč