Aukce Dvoření Jíra Josef

Jíra Josef

*1929 +2005

Dvoření

ID Aukce: 3842
Olej, plátno, velký formát 97 cm x 80 cm. Signováno a datováno 1974 vpravo dole. Přiloženo písemné potvrzení originality manželky Josefa Jíry.

Vyvolávací cena
150 000 Kč
150 000 Kč