Aukce Večerní nálada Ullmann Josef

Ullmann Josef

*1870 +1922

Večerní nálada

ID Aukce: 3844
Olej, plátno, fixované na kartonu, 50 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
140 000 Kč
140 000 Kč