Aukce Zimní motiv Bašek Josef

Bašek Josef

*1868 +1917

Zimní motiv

ID Aukce: 3845
Olej, deska, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Výjimečná příležitost zakoupit dílo od talentovaného žáka Julia Mařáka, který se na trhu vyskytuje sporadicky.

Vyvolávací cena
55 000 Kč
55 000 Kč