Aukce Alternativní představení I. Chabera Milan

Chabera Milan

*1954 +

Alternativní představení I.

ID Aukce: 3847
Kombinovaná technika, papír, 70 cm x 85 cm. Signováno a datováno 2017 vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
35 000 Kč
35 000 Kč