Aukce Ve žních Porš Gustav

Porš Gustav

*1888 +1955

Ve žních

ID Aukce: 3851
Olej, plátno, 64 cm x 79 cm. Signováno vlevo dole. Na zadní straně popsáno.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
12 000 Kč