Aukce Na pole Procházka Josef

Procházka Josef

*1909 +1984

Na pole

ID Aukce: 3852
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně štítek.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
12 000 Kč