Aukce Pohled do krajiny Kaván František

Pohled do krajiny

ID Aukce: 3858
Olej, lepenka, 24 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
45 000 Kč
50 000 Kč