Aukce Svážení sena Svoboda Josef

Svoboda Josef

*1901 +

Svážení sena

ID Aukce: 3859
Olej, plátno, 89 cm x 89 cm. Signováno a datováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
18 000 Kč
18 000 Kč