Aukce Kompozice Lamr Aleš

Lamr Aleš

*1943 +

Kompozice

ID Aukce: 3861
Akvarel, papír, 74 cm x 55 cm. Signováno a datováno 1994 nahoře uprostřed. Zaskleno.

Vyvolávací cena
9 000 Kč
9 000 Kč