Aukce Lesní interiér Kaván František

Lesní interiér

ID Aukce: 3866
Olej, lepenka, 26,5 cm x 34,5 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1910. Dílo publikované v monografii Františka Kavána pod číslem 1084.

Vyvolávací cena
25 000 Kč
25 000 Kč