Aukce Noční motiv Kotász Károly

Kotász Károly

*1872 +1941

Noční motiv

ID Aukce: 3868
Olej, karton, 21 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč