Aukce Krajina Kotász Károly

Kotász Károly

*1872 +1941

ID Aukce: 3869
Olej, karton, 21 cm x 27 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč