Aukce Hommage Hans Memling Kulhánek Oldřich

Kulhánek Oldřich

*1940 +2013

Hommage Hans Memling

ID Aukce: 3874
Litografie, papír, 50 cm x 38 cm ve výřezu. Signováno vpravo dole. Dole uprostřed popsáno. Číslováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč