Aukce Spoutaný Sokolová Dana

Sokolová Dana

*1929 +

Spoutaný

ID Aukce: 3878
Olej, plátno, 90 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč