Aukce Pohřební vůz Nesignováno

Nesignováno

Pohřební vůz

ID Aukce: 3917
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Nesignováno, nerámováno. V rozích poškozeno.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč