Aukce Abstrakce Sokolová Dana

Sokolová Dana

*1929 +

Abstrakce

ID Aukce: 3922
Kombinovaná technika, papír, 43 cm x 33 cm. Signováno a datováno 1966 vlevo dole. Nerámováno. Paspartováno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč