Aukce Žena Nesignováno

Nesignováno

Žena

ID Aukce: 3925
Olej, plátno, 70 cm x 48 cm. Nesignováno. Novodobě rámováno.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč