• 636334134575917500_1jezek24.JPG
  • 636334134687167500_jezek24.JPG
  • 636334134856542500_jezek26.JPG
  • 636334134952480000_jezek27.JPG
  • 636334134778417500_jezek25.JPG

Ježek Stanislav

*1904 +2001

Balkon v Raveně

ID Aukce: 395
Tempera, 43 x 31,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:19:00

100 Kč

ZBS86896 110027.09.2017 18:00:01
JSF10045 100020.09.2017 7:44:59