Aukce Kytice Vovsová Věra

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice

ID Aukce: 3951
Akvarel, papír, 66 cm x 46 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč