Aukce Krajina Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

ID Aukce: 3955
Olej, karton, 25 cm x 33 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
10 000 Kč
10 000 Kč