Aukce Konvolut 2 ks Vondráček Josef

Vondráček Josef

*1906 +1983

Konvolut 2 ks

ID Aukce: 3967
Kytice - olej, karton, 52 cm x 40 cm, signováno vpravo dole. Krajina - kombinovaná technika, karton, 28 cm x 34 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč