Aukce Zima Vondráček Josef

Vondráček Josef

*1906 +1983

Zima

ID Aukce: 3968
Olej, karton, 45 cm x 57 cm. Signováno a datováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč