Aukce Krajina Vondráček Josef

Vondráček Josef

*1906 +1983

ID Aukce: 3969
Olej, karton, 40 cm x 60 cm. Signován vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč