Aukce Zimní motiv Vondráček Josef

Vondráček Josef

*1906 +1983

Zimní motiv

ID Aukce: 3970
Olej, karton, 40 cm x 60 cm. Nesignováno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč