Aukce Od Mladé Vožice Bubeníček Ota

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Od Mladé Vožice

ID Aukce: 3972
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně záruční list a datace.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
16 000 Kč