Aukce Zimní pohled Macoun Gustav
  • 636247724848859644_macoun.JPG
  • 636247725099127964_macoun2.JPG
  • 636247724973603004_macoun1.JPG
  • 636247724665339964_1macoun.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Zimní pohled

ID Aukce: 399
Olej, plátno, 62 x 85 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 27. 9. 2017 19:23:00

1 000 Kč

KPM80420 1900026. 9. 2017 21:25:26
DEM89341 1800026. 9. 2017 21:25:25
KPM80420 1700026. 9. 2017 18:41:12