Aukce Zimní pohled Macoun Gustav

Macoun Gustav

*1892 +1934

Zimní pohled

ID Aukce: 399
Olej, plátno, 62 x 85 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Malba mírně poškozena.

Vyvolávací cena
17 000 Kč
19 000 Kč