Aukce Na řece na podzim Radimský Václav

Radimský Václav

*1867 +1946

Na řece na podzim

ID Aukce: 4
Olej, plátno, 50 x 83 cm. Po roce 1902. Slavný, vícekrát publikovaný obraz od Václava Radimského, který má za sebou mnoho výstav. Signováno vpravo dole. 2006 Výstava ve Východočeské galerii v Pardubicích. 2011 Velká autorova výstava v Praze v Městské knihovně pořádaná GHMP. 2015 Má Vlast - Jízdárna Pražského hradu. 2016 Pocta české krajinomalbě - Galerie Diamant Praha.

Vyvolávací cena
1 850 000 Kč
1 950 000 Kč