Aukce Na řece na podzim Radimský Václav
  • 636079430396601250_radimsky (1).jpg
  • 636079430483320000_radimsky.JPG
  • 636079430616757500_radimsky1.JPG
  • 636079430754570000_radimsky2.JPG

Radimský Václav

*1867 +1946

Na řece na podzim

ID Aukce: 4
Olej, plátno, 50 x 83 cm. Po roce 1902. Slavný, vícekrát publikovaný obraz od Václava Radimského, který má za sebou mnoho výstav. Signováno vpravo dole. 2006 Výstava ve Východočeské galerii v Pardubicích. 2011 Velká autorova výstava v Praze v Městské knihovně pořádaná GHMP. 2015 Má Vlast - Jízdárna Pražského hradu. 2016 Pocta české krajinomalbě - Galerie Diamant Praha.
Vyvolávací cena:

1 850 000 Kč

1 950 000 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 18:33:00

100 000 Kč

IXK72008 195000031. 10. 2016 16:08:39
KJM24511 185000031. 10. 2016 12:50:26