Aukce Zima Kaván František
  • 636338099983987500_kavan1.JPG
  • 636338099879300000_kavan3.JPG
  • 636338099934612500_kavan.JPG
  • 636338100038987500_kavan2.JPG

Zima

ID Aukce: 400
Olej, karton, 34 x 48 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 27. 9. 2017 19:28:04

1 000 Kč

HKQ26129 3500027. 9. 2017 19:23:04