• 636340755358675000_pleiner1.JPG
  • 636340755166643750_1pleiner.JPG
  • 636340755279143750_pleiner.JPG
  • 636340755428518750_pleiner2.JPG

Pleiner Vladimír

*1891 +1952

V přístavu

ID Aukce: 403
Olej, plátno, 64,5 x 95,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:29:42

1 000 Kč

FXD38063 1400027.09.2017 19:24:42