• 636340760273831250_1kupka.JPG
  • 636340760464300000_kupka2.JPG
  • 636340760367425000_kupka.JPG

Kupka František

*1871 +1957

Památce Havlíčkově

ID Aukce: 405
Zinkografie, 28 x 22,5 cm. Signováno v kameni, uprostřed mírně přeloženo, zaskleno, rám mírně poškozen. Po roce 1900. Zaskleno, odlesky od skla.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:29:00

500 Kč