• 636277874202206250_1rybar.JPG
  • 636277874326268750_rybar.JPG
  • 636277874492206250_rybar2.JPG
  • 636277874554081250_rybar3.JPG
  • 636277874421737500_rybar1.JPG

Wolff Eugen

*1873 +1937

Šedý den

ID Aukce: 416
Olej, plátno, 91 x 104,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Mistrovské plátno evropského symbolismu. Obraz mladého rybáře souzní nejvíce se světoznámým plátnem francouzského symbolisty Puvisse de Chavanes.
Vyvolávací cena:

55 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:40:00

5 000 Kč