• 636360864381093750_kroupa1.JPG
  • 636360864544843750_kroupa3.JPG
  • 636360864296562500_kroupa.JPG
  • 636360864202031250_1kroupa.JPG
  • 636360864464687500_kroupa2.JPG

Kroupa Bohuslav

*1838 +1912

Pod horami

ID Aukce: 422
Olej, dřevo, 21 x 31,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

37 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:46:00

1 000 Kč

VCC14149 4000027.09.2017 19:37:11
BWY00673 3900027.09.2017 19:37:11
VCC14149 3800027.09.2017 19:37:01
BWY00673 3700027.09.2017 8:57:18