• 636167027375793368_zacek151.JPG
  • 636167027576894577_zacek12.JPG
  • 636167027645334267_zacek3.JPG

Žáček Ph.D. Doc. MUDr. Pavel

*1959 +

Muž

ID Aukce: 423
Olej, deska, 85 x 70 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 19:51:45

1 000 Kč

RYO14830 2000027.09.2017 19:46:45