Aukce Orlické hřebeny Šimek Jindřich

Šimek Jindřich

*1901 +

Orlické hřebeny

ID Aukce: 432
Olej, deska, 38 x 70 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč