Aukce Orlické hřebeny Šimek Jindřich
  • 636387781645177812_1simek.JPG
  • 636387782198927812_simek3.JPG
  • 636387781749084062_simek.JPG
  • 636387781837521562_simek1.JPG
  • 636387782043771562_simek2.JPG

Šimek Jindřich

*1901 +

Orlické hřebeny

ID Aukce: 432
Olej, deska, 38 x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 9. 2017 19:56:00

100 Kč

MJA04324 100027. 9. 2017 19:17:11