Aukce Malá Deštná Šimek Jindřich
  • 636387783820646562_1simek4.JPG
  • 636387784001115312_simek5.JPG
  • 636387784122052812_simek6.JPG
  • 636387784322990312_simek7.JPG
  • 636387783922521562_simek4.JPG

Šimek Jindřich

*1901 +

Malá Deštná

ID Aukce: 433
Olej, deska, 38 x 80 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 9. 2017 19:57:00

100 Kč

ITG69992 100027. 9. 2017 19:35:10