Aukce Sedící žena Wiesner Richard
  • 636387787051584062_wiesner.JPG
  • 636387786911584062_1wiesner.JPG
  • 636387787410802812_wiesner2.JPG
  • 636387787240490312_wiesner1.JPG

Wiesner Richard

*1900 +1972

Sedící žena

ID Aukce: 434
Tuš, 15 x 10 cm, signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 9. 2017 19:58:00

100 Kč