• 636388550364084062_longen1.JPG
  • 636388550425177812_longen2.JPG
  • 636388550179240312_1longen.JPG
  • 636388550300646562_longen.JPG

Pittermann - Longen Emil Artur

*1885 +1936

Motiv z jihu

ID Aukce: 444
Olej, sololit, 32 x 50 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1930, původní stav, pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:08:10

1 000 Kč

ICU74778 1700027.09.2017 20:03:10
DIM13924 1600025.09.2017 19:31:00