Aukce Rybáři Waldhauser Antonín
  • 636388552412521562_1rybari.JPG
  • 636388552507521562_rybari.JPG
  • 636388552583771562_rybari1.JPG

Waldhauser Antonín

*1835 +1913

Rybáři

ID Aukce: 445
Olej, dřevo, 15 x 21 cm. Nesignováno. Kolem roku 1870. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 27. 9. 2017 20:09:00

1 000 Kč