• 636388557640021562_grund1.JPG
  • 636388557690646562_grund.JPG
  • 636388557741584062_grund2.JPG
  • 636388557786896562_grund3.JPG

Dílna - Grund Norbert

*1717 +1767

U domku

ID Aukce: 447
Olej, dřevo, 14 x 12 cm. Nesignováno. Dobovost ověřil dr. Kříž z NG. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Kolem roku 1760.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:11:00

1 000 Kč

PJF47100 2000026.09.2017 15:36:34